Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в ліцеї проводились протягом календарного 2018 року відповідно до Плану роботи ЧПЛАС. В першу чергу, це змагання серед учнів навчальних груп за програмою щорічної Спартакіади ліцею, а саме:

• змагання з гирьового спорту, які проведені в лютому місяці і в яких прийняло участь 15 навчальних груп-команд та 75 учасників на яких 1 місце виборола група №35 (майстер ВН Бєлік Є.М.);
  • в березні проведено змагання з шашок у яких прийняли участь також 15 груп-команд і 36 учасників на яких 1 місце виборола група №26 (майстри ВН Вакіш М.В. і Ббабій Н.В.);
  • наступний вид програми спартакіади ліцею – змагання з баскетболу, проведено у квітні і у яких прийняли усі 15 навчальних груп, які перебували на теоретичному навчання в ліцеї, 63 учня-учасників цього заходу, а переможцями змагань стали учні групи №37 (майстер ВН Ахременко В.Т.);
  • з вересня 2018 року стартувала чергова спартакіади ліцею змаганнями з волейболу і міні-футболу, в яких прийняли участь 18 збірних команд навчальних груп з чисельністю учасників 106 учнів у волейболі і 143 – у міні-футболі. Перше місце на одних і других змаганнях виборола група № 22 (майстер ВН Барбалат В.М.);
  • в листопаді пройшли чергові змаганнях спартакіади з шахів на яких 18 команд зібрали 37 учасників, а переможцями стали шахісти групи №12 (майстер ВН Німіжан В.С.);
  • протягом листопада-грудня 2018 року, керівник спортивного гуртка Князєвський Г.В., провів змагання з настільного тенісу серед навчальних груп, але станом на 30 січня 2019 року результатів змагань не подав.

Окрім цього, традиційно і щорічно, у травні проводяться військово-спортивні заходи з нагоди Дня цивільного захисту серд груп СПТУ 1 курсу. В минулому році переможцями цих заходів стали учні групи №18 (майстер ВН Логін М.В.).

У вересні, за давньою традицією, щорічно проводиться фізкультурно-оздоровчий захід для першокурсників нового набору «День здоров’я». В даному заході приймають участь всі учні нового набору, проводиться він у місцях масового відпочинку населення, на природні, в зоні зеленого масиву. Минулого року участь в цьому заході прийняли 168 учнів зарахованих на навчання у 2018-2019 н.р.

Активну участь у змаганнях обласного рівня приймають наші зібрні команди ліцею з окремих видів спорту та кращу учні-спортсмени, які активно займаються у спортивних гуртка і секціях. В поточному навчальному році в ЧПЛАС працюють 8 (вісім) спортивних гуртків і секцій. І з них 3 (три) на платній основі – Атлетична гімнастика (20 учнів) – керівник Лапчук В.М.; гирьовий спорт (14 учнів) – керівник Мельник В.М. та настільний теніс (16 учнів) – керівник Князєвський Г.В. У гуртках, які працюють на громадських засадах (баскетбол, волейбол, легка атлетика, футбол, шахи і шашки) займається більше 100 (ста) учнів. Ця робота допомогає належним чином підготувати наших кращих учнів-спортсменів для участі в обласних змаганнях та заходах.

Протягом 2018 року наші команди та учні прийняли участь в 11  обласних спортивних заходах на яких досягли високих спортивних результатів:

• наші баскетболісти вибороли у лютому минулого року 1 місце на змаганнях обласної спартакіади та стали володарями Кубка області пам’яті Б.М.Дички;
  • перші місця і звання чемпіонів обласної спартакіади вибороли наші футболісти (О.Галан–гр.№37, В.Салига–гр.№36, М.Мангер і В.Требиш –гр.№12, М.Бурак–гр.№10, Р.Рильчук та І.Скидан–гр.№11, Д.Міцней, І.Томчук, В.Мігоряну–всі гр.№22 та М.Репушко–гр.№24) і шахісти (Роман Семенюк – гр.38 і Валентин Кисильов – гр.12).
  • друге місце і срібні нагороди на обласних змаганнях серед 15 закладів професійної освіти здобули наші волейболісти;
  • четверте загальнокомандне місце – наші легкоатлети, а в особистому заліку в окремих видах програми стали переможцями наступні учні: В.Кравецький – гр.№22 з бігу на 400 і 800 метрів; І.Філіп – гр.№38 у штовханні ядра; друге і третє місце з бігу на 1500 сетрів вибороли О.Галан – гр.№37 і К.Плеван – гр.№36. А збірна ліцею з естафетного бігу 4х100 м. у складі А.Мислик – гр.№10, І.Сасовець – гр.№15, Г.Меглей і В.Кравецький – гр.№22 стала бронзовим призером (3 місце).
  • п’яте місце вибороли учні-спортсмени з настільного тенісу (С.Гайсюк- гр.№26 і Н.Зеленчук – гр.№12).

При цьому, наші учні приймають активну участь в обласних та всеукраїнських масових заходах.

Так в червні місяці 15 учнів ліцею прийняли участь у всеукраїнському легкоатлетичному пробігу «Зелена миля», а на початку вересня 11 учнів – у II (другому обласному) етапі всеукраїнських спортивних заходів «Козацька наснага».