Юнаки  ЧПЛАС

бронзові призери обласних спортивних  ігор з волейболу серед закладів професійної освіти

2018-2019 н.р.

волейбол 001

6-7 лютого 2019 р. на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та ПТУ №8 проходили змагання з волейболу за програмою XIII обласних спортивних ігор серед учнів закладів професійної освіти.

Вдало виступила на цих змаганнях збірна команда нашого ліцею, які впевнено переграли своїх суперників з ВКУ КНТЕУ та ЧПБЛ на попередньому груповому етапі, а у фінальній стадії поступились у напівфіналі майбутнім переможцям – представникам ЧПМЛ та здолали опір представників ЧВПХУ №5 у боротьбі за трете місце і тим самим здобули бронзовий Кубок призерів змагань та дипломи обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.