«Вдосконалення педагогічної майстерності викладачів предмету «Захист вітчизни» ПТНЗ Чернівецької області в умовах реформування та модернізації освітньої галузі»

 

13 лютого 2019 року в Чернівецькому професійному ліцеї автомобільного сервісу було проведено обласний семінар-практикум на тему: «Вдосконалення педагогічної майстерності викладачів предмету «Захист вітчизни» ПТНЗ Чернівецької області в умовах реформування та модернізації освітньої галузі»

В рамках семінару викладачем Маланчуком Ю.Б. був проведений урок на тему “Стрілецька зброя та поводження з нею”. Під час уроку учні здобули знання щодо правил безпеки користування зброєю та набули навички неповного розбирання та збирання автомата Калашнікова.

Також у межах семінару у  конференц-залі Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу» відбувся захід, присвячений 30-тій річниці виведення військ з Афганістану «Афганістан – це рана, яка не перестає боліти».

Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні, виступав вокальний ансамбль «Юний автомобіліст». Присутні зі смутком слухали спогади ветеранів Афганської війни Урсуляка Івана Олександровича та Дедели Олександра Григоровича.

ФОТО