DSC_6931Сьогодні 03 травня 2019 року відбувся фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!», який вже втретє проводиться на Буковині, серед закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області.

Привітали з сьогоднішнім дійством Оксана Палійчук – директор Департаменту освіти і науки та Михайло Павлюк – в. о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Під час свята усі бажаючі мали змогу оглянути 40 писанкових дерев, які розквітли перед обласною державною адміністрацією, та переглянути концертну програму,  взяти участь у майстер-класі з писанкарства та було зібрано кошти Арсенюку Івану, учню ІІ курсу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, який внаслідок падіння отримав складну травму правої ноги, що призвело до паралічу ноги. Почесними  гостями   фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»   став  дует «Писанка» Чернівецької обласної  державної філармонії  -  Народні артисти України: Оксана Савчук та Іван Кавацюк.

IMG_8634Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджений Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу III обласного фестивалю-конкурсу «РОЗКВІТАЙ, ПИСАНКО» у номінації «Писанкове дерево» колективна робота та вручена ПОДЯКА учню Рудому Дмитру за співпрацю в організації та проведені обласного фестивалю-конкурсу «РОЗКВІТАЙ, ПИСАНКО».

ФОТО