DSC_1820

Сьогодні, 28 січня 2020 року на базі Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу відбувся семінар-практикум обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти: «Підготовка здобувачів загальної середньої освіти ЗНО до зовнішнього незалежного оцінювання з математики».

Перед учасниками семінару виступила Павлюк Ніна Василівна, викладач математики ВПУ№3 голова обласного методичного об′єднання викладачів математики ЗПО, яка ознайомила присутніх з новою програмою підготовки до ЗНО з математики.

Методист ІППО у Чернівецькій області Біляніна Ольга Ярославівна розповіла присутнім про методи розв’язування завдань закритої форми на ЗНО з математики. У роботі семінару брали участь представники Чернівецького Національного університету ім.. Юрія Федьковича.

Житарюк Іван Васильович доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри і інформатики ЧНУ, який проаналізував якість математичної грамотності випускників закладів середньої освіти в Україні.

Ленюк Олег Михайлович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри диференціальних рівнянь ЧНУ, який провів майстер-клас розв’язування задач ЗНО з математики.

У підсумку семінару-практикуму, викладачі виконали демонстраційний варіант тестування ЗНО з математики. Завершився семінар панорамою думок, де присутні висловили свої думки про перебіг семінару і випрацювали стратегію підготовки учнів ЗПО до складання ДПА з математики у формі ЗНО.

ФОТО