Індивідуал_План роботи кер.фіз_вих. на 2017_18 н.р.

Поурочно_темат_плани 2018-19 н.р_Скорейко

Індивідуальний план Погорецької Галини Ярославівни на 2018/2019 н. р.

Поурочний план з виробничого навчання за професією “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” (3 розряд). Розробили майстри виробничого навчання                  Бабій Н.В., Вакіш М.В.

Поурочно-тематичний план з виробничого навчання за професією “Слюсар з ремонту автомобілів” (3 розряд). Розробив майстер виробничого навчання Церковнюк В.В.

Поурочно-тематичний план з виробничого навчання за професією “Слюсар з ремонту автомобілів” (3 розряд). Розробив майстр виробничого навчання            Москалюк І.Ю.

Детальна програма з виробничого навчання за пофесією “Слюсар з ремонту автомобілів” (4 розряд). Розробив майстер виробничого навчання Дишловий Ю.М.

Навчальна документація з виробничого начання за професією “”Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування”. Розробив майстер виробничого навчання Барбалат А.М.

Поурочно-тематичний план з виробничого навчання за професією “Рихтувальник кузовів” (4 розряд). Розробив майстер виробничого навчання Козарійчук Д.В.

Навчальна документація з виробничого навчання за професією “Рихтувальник кузовів” (3 розряд). Розробили майстри виробничого начання Карнаух Н.К. та Войтович Б.С.

Поурочно-тематичний план з основ психології. Розробила практичний психолог Порубана А.М.

 Навчальна документація з біології. Розробила викладач вищої категорії Скіпор І.М.

Навчальна документація з екології. Розробила викладач вищої категорії Скіпор І.М.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>